ПРО НАС

Товариство ветеранів АТО «Запоріжжя» — створене діючими, демобілізованими і комісованими (за пораненням) воїнами Збройних Сил України, Національної Гвардії України, добровольцями Добробатів що приймали участь в АТО та ООС.
Керівний склад

Голова правління

Товариство ветеранів АТО – є неполітичною, неприбутковою громадською організацією. Вся наша діяльність спрямована на захист ветеранів і учасників АТО та їх родин.Олег Коломоєць народився 09 жовтня 1980 року у м. Вільнюс, р. Литва.
Громадянство: громадянин України.

Освіта: вища.
З 1997 по 2002 роки навчався в Запорізькому державному університеті (нині Запорізький національний університет) на юридичному факультеті, спеціальність – правознавство. В 2001 році отримав диплом бакалавра, в 2002 році – диплом спеціаліста.

Трудова діяльність:
З вересня 2001 року по січень 2002 року працював у ДП «Дніпропетровський кінний завод №65» на посаді юрисконсульта.
З 2002 року п о2008 рік працював в Запорізькій обласній філії АКБ «Укрсоцбанк». За час роботи займав посади: юрисконсульт юридичного відділу, спеціаліст по роботі з цінними паперами, спеціаліст по роботі з проблемною заборгованістю, завідуючий сектором по роботі з проблемною заборгованістю.
З 2008 року по 2010 рік займав посаду начальника відділу по роботі з проблемною заборгованістю малого та середнього бізнесу в Запорізькій обласній дирекції АТ «Райффайзен Банк Аваль».
З 2010 року по 2011 рік займав посаду начальника юридичного управління ПАТ «МетаБанк».
В 2013 році працював юристом юридичного відділу ТОВ «ТД «Метизи».
З 2013 по даний час працюю в ПАТ «Мотор-Банк» на посаді Радника Спостережної ради.
05.09.2014 року був мобілізований до лав Збройних сил України. З 05.09.2014 року по даний час служу в 37-му Окремому мотопіхотному батальйоні ЗСУ.
В складі батальйону брав участь в Антитерористичній операції. Являюсь учасником бойових дій. В 2015 році отримав поранення в районі селища Широкине.

Громадська діяльність: Активний учасник «Революції гідності». Співзасновник та член правління Громадської організації «Товариство ветеранів АТО Запоріжжя». З березня 2016 р. обраний Головою Консультативної ради учасників АТО при Запорізькій ОДА.

Депутатська діяльність: 2015 року обраний Депутатом Запорізької міської ради IIV скликання. Член фракції УКРОП. Член постійної депутатської комісії «Земельних ресурсів, комунальної власності, архітектури та приватизації».

Сімейний стан: одружений, виховує сина.


Чим ми можемо допомогти

1. Правова допомога (оформлення статусу УБД та ін.)
2. Майнові питання.
3. Медична та психологічна реабілітація.
4. Соціальна допомога та зайнятість.
5. Патріотичне виховання молоді, освіта.

Картковий рахунок для допомоги

4149 4978 0819 4965
Рахунок для доброчинної допомоги на діяльність організаціїПравова допомога

В рамках даної ініціативи також планується залучити досвідчених і професійних юристів та адвокатів які згодні на безоплатній основі надавати правову допомогу військовослужбовцям.Майнові питання

Вирішення майнових питаннь учасників бойових дій та членів сімей загиблих побратимів


Медична допомога

Вирішення питаннь з медичної та психологічної допомоги та реабілітації учасникам бойових дій та членам їх сімей


Соціальна

Вирішення питань у сфері соціальної допомоги та у працевлаштуванні, здобуванні професійної освіти учасникам АТО


Про нас

Товариство ветеранів АТО  “Запоріжжя” – створене діючими, демобілізованими і комісованими (за пораненням) воїнами ЗСУ, НГУ,що приймали участь в АТО.
Товариство ветеранів АТО – є неполітичною, неприбутковою громадською організацією. Вся наша діяльність спрямована на захист ветеранів і учасників АТО та їх родин.
Зв’яжіться з нами

КОНТАКТИ

ПОДЗВОНИТИ