КУБОК ГЕРОЇВ АТО

Дорогі Побратими! Шановне Товариство! Жителі міста Запоріжжя!!!
Наразі в Україні створена та набирає оберти Футбольна ліга учасників АТО! Це регулярний турнір з футболу, який офіційно входить до складу змагань за підтримки Федерації футболу України. Ліга заснована в 2015 році.
Зараз ми спільно з «Українцями Разом» та нашим обласним військовим комісаріатом створюємо Команду ветеранів АТО, яка захищатиме в Лізі честь нашого міста!

Новостворена команда має назву «Січова Дружина»!
Наразі вже вирішені організаційні питання, дуже скоро відбудуться перші ігри нашої команди на «КУБОК ГЕРОЇВ АТО».
Наразі команда футболістів ще формується для участі в Футбольній лізі учасників АТО.
Тож запрошую ветеранів АТО, які впевнені в своїй майстерності та мають бажання відстоювати честь міста, подавати ще заявки до складу команди. До участі в команді, за регламентом змагань, допускаються хлопці, що мають посвідчення УБД отримане в АТО.
Скоро покажемо форму нашої команди та будемо регулярно анонсувати наші перші матчі.
Гра мільйонів для атовців, це не тільки можливість скорішої реабілітації, а й постійні фізичні тренування та змагання за першість в Україні.
На всі додаткові питання буде відповідати капітан команди — Олег Коломоєць, в процесі підготовки. Також за додатковою інформацією можна заходити в офіс Товариства ветеранів АТО Запоріжжя.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *


Про нас

Товариство ветеранів АТО  “Запоріжжя” – створене діючими, демобілізованими і комісованими (за пораненням) воїнами ЗСУ, НГУ,що приймали участь в АТО.
Товариство ветеранів АТО – є неполітичною, неприбутковою громадською організацією. Вся наша діяльність спрямована на захист ветеранів і учасників АТО та їх родин.
Зв’яжіться з нами

КОНТАКТИ

ПОДЗВОНИТИ