Новий соціальний проект Запорізької області враховує інтереси учасників АТО

Новий проект обласної програми «Назустріч людям» враховує інтереси учасників АТО, повідомляють в Департаменті соціального захисту населення Запорізької обласної державної адміністрації.

На сьогодні, за даними державних органів статистики, в області проживає 522,8 тис. Громадян, які мають право на пільги і державні гарантії за соціальною ознакою (29% від загальної кількості населення), в тому числі 66,3 тис.

За словами заступника директора Департаменту Галини Гончаренко, в області проводиться постійна робота по вдосконаленню системи надання соцпослуг особам, які перебувають у складних життєвих обставинах і потребують сторонньої допомоги.

– Обласною програмою визначені пріоритетні напрямки в сфері надання соціальних послуг, передбачено впровадження нових механізмів надання цих послуг, розширення доступу осіб, які перебувають в складних життєвих обставинах і потребують сторонньої допомоги, соціальних послуг, забезпечення їх якості та ефективності. Новим є те, що дія програми, яка розрахована на наступні чотири роки, буде поширюватися також на учасників антитерористичної операції і їх сім’ї. В умовах складного фінансування, матеріальне забезпечення виконання заходів програми збільшити не вдалося, але і менше воно також не стало, і це дуже позитивний момент, – зазначила чиновниця.

Серед основних завдань програми – забезпечення доступу до соціальних послуг усіх соціальних груп, які їх потребують; координація зусиль підприємств, організацій і установ, фондів, громадських і релігійних організацій щодо надання необхідної допомоги ветеранам війни, праці, дітям війни, інвалідам, іншим соціальним групам населення, які перебувають в складних життєвих обставинах; постійний моніторинг соціального становища ветеранів війни, праці та інвалідів; надання адресної допомоги окремим категоріям громадян, які перебувають в складних життєвих обставинах; розвиток волонтерського руху та ін.

Як відзначили в Департаменті соціального захисту населення ОДА, обговорення програми буде продовжуватися.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *


Про нас

Товариство ветеранів АТО  “Запоріжжя” – створене діючими, демобілізованими і комісованими (за пораненням) воїнами ЗСУ, НГУ,що приймали участь в АТО.
Товариство ветеранів АТО – є неполітичною, неприбутковою громадською організацією. Вся наша діяльність спрямована на захист ветеранів і учасників АТО та їх родин.
Зв’яжіться з нами

КОНТАКТИ

ПОДЗВОНИТИ