Професійне навчання ветеранів за фахом “Зварювальник”

admin21.08.20184min8080
В рамках спільної ініціативи ГО “Товариство ветеранів АТО Запоріжжя” та Канадійського проекту “ПРОМІС” триває професійне навчання ветеранів за фахом “Зварювальник”. Ветерани мають змогу отримати новий фах та відкрити для себе нові можливості.

Проект наразі передбачає здобуття затребуваної на ринку праці спеціальності з подальшим гарантованим працевлаштуванням на підприємствах Запоріжжя та України вцілому.
Варто зазначити, що ця спеціальність користується попитом та гідно оплачується.
Перша група слухачів отримають дипломи “Зварювальник 4-го розряду” вже на початку вересня, і одразу ж стартує навчання нової групи.
Запрошуємо побратимів, що не змогли повернутися на старе місце роботи або прагнуть отримати новий фах,  завітати до офісу ГО “Товариство ветеранів АТО Запоріжжя” за адресою проспект Соборний 152 оф. 215 (2 поверх), зупинка транспорту пл. Пушкіна та подати документи для зарахування: паспорт, ідентифікаційний код та довідку УБД. Все дуже просто та зручно.
Покваптеся, набір вже розпочато!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *


Про нас

Товариство ветеранів АТО  “Запоріжжя” – створене діючими, демобілізованими і комісованими (за пораненням) воїнами ЗСУ, НГУ,що приймали участь в АТО.
Товариство ветеранів АТО – є неполітичною, неприбутковою громадською організацією. Вся наша діяльність спрямована на захист ветеранів і учасників АТО та їх родин.
Зв’яжіться з нами

КОНТАКТИ

ПОДЗВОНИТИ