“Банк крові” для ветеранів АТО. Запрошуємо долучитись небайдужих.

Шановні друзі! ГО «Товариство ветеранів АТО Запоріжжя» запрошує всіх небайдужих 14.06.2018 року долучитись до акції з поповнення «Банку крові» для ветеранів АТО.
Акція з поповнення «Банку крові» проводиться щороку. Після здачі ця кров використовується в разі необхідності при проведенні операцій та лікування учасників АТО, а також членів їх родин. Кожен з вас, у разі необхідності, може звернутися з заявою до ГО «Товариство ветеранів АТО Запоріжжя» і отримати необхідну кількість життєвоважливої рідини для себе або своїх рідних.

Протягом 2017-го року наш «Банк» допоміг рідним волонтерів, трьом АТОвцям та чотирьом дітям, батьки яких звернулись до нас по допомогу.
Наразі в Банку залишилось всього близько двох літрів крові, тому маємо необхідність для поповнення «Банку крові».
На жаль, війна досі триває і ми щодня з фронту отримуємо сумні звістки про поранених та загиблих наших бійців, як відомо такі сумні звістки ми нещодавно отримали із нашого 37-го ОМПБ. Тому війна це справа кожного українця.
На теперішній час вже від мешканців міста ми отримуємо звернення про бажання долучитися до акції, тому завтра маємо нагоду зібратися для доброї справи в гарній компанії патріотів, яким небайдужа доля наших захисників.

Здати кров можна з 08:00 до 11:00 години 14.06.2018 року в відділенні трансфузіології 5-ї міської лікарні (вул.Перемоги,80, 1-й поверх хірургічного відділення (орієнтир — «зимовий сад»).

РЕКОМЕНДАЦІЇ:

За 48 годин до здачі крові не вживати алкогольні напої, напередодні ввечері не їсти жирної, гострої, кислої, копченої їжі, зранку — легкий сніданок.
При собі мати паспорт та ідентифікаційний код.
При реєстрації зазначити призначення для «Банк крові» ГО «Товариство ветеранів АТО Запоріжжя».
Вельми вдячні всім небайдужим!!!

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *


Про нас

Товариство ветеранів АТО  “Запоріжжя” – створене діючими, демобілізованими і комісованими (за пораненням) воїнами ЗСУ, НГУ,що приймали участь в АТО.
Товариство ветеранів АТО – є неполітичною, неприбутковою громадською організацією. Вся наша діяльність спрямована на захист ветеранів і учасників АТО та їх родин.
Зв’яжіться з нами

КОНТАКТИ

ПОДЗВОНИТИ