23.07.18 відбувся черговий матч чемпіонату України з футболу серед команд Ліги учасників АТО.   

В субботу, 23 червня, в Запоріжжі, на стадіоні тренувальної бази ДЮСШ Металург відбувся черговий матч чемпіонату України з футболу серед команд Ліги учасників АТО.

Наша футбольна команда “Січова Дружина” зустрілася з командою м. Харків “Перша Столиця”. Незважаючи на запеклий опір Січовиків, харків’яни взяли гору. Єдиний «гол престижу» у ворота гостей забив – Іван Романенко. Матч закінчився з рахунком 11:1 на користь харків’ян. Але незважаючи,  ані на результат гри, ані на зливу, матч подарував вир позитивних емоцій та заряд гарного настрою, як для гравців, так і для
вболівальників.
Як зазначив капітан команди “Січова Дружина” Олег Коломоєць, – «Хоч по футбольним міркам це була значна поразка, але дух єднання та братерства міцніє та зростає з кожною грою, адже чемпіонат покликаний в більшій мірі гуртувати ветеранів і давати емоційну розрядку, реалізуватися і швидше адаптуватися бійцям дв мирного життя!»
 Зазначимо, що команда “Січова Дружина” провела лише другий матч цього сезону і ще, як то кажуть, незігралася, а от команда Харкова грає вже четвертий сезон у Лізі, та є одним з лідерів Східного дивізіону! То ж сподіваємося, що хлопці покращать свій результат і встануть на один ряд з лідерами.
Нагадаємо, що навесні цього року Міністерство молоді та спорту України надало Федерації футболу учасників АТО офіційний статус на проведення єдиного чемпіонату України з футболу серед команд Ліги учасників АТО.
P.S. Набір в команду “Січова Дружина” триває, тому, якщо ви відчуваєте в собі сили та наснагу допомогти команді гідно представити нашу область тоді не зволікайте! Звертайтеся до ГО «Товариство Ветеранів АТО Запоріжжя».

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *


Про нас

Товариство ветеранів АТО  “Запоріжжя” – створене діючими, демобілізованими і комісованими (за пораненням) воїнами ЗСУ, НГУ,що приймали участь в АТО.
Товариство ветеранів АТО – є неполітичною, неприбутковою громадською організацією. Вся наша діяльність спрямована на захист ветеранів і учасників АТО та їх родин.
Зв’яжіться з нами

КОНТАКТИ

ПОДЗВОНИТИ