На Хортицю з’їхались козацькі добробати.

admin28.05.20194min4080

В останню неділю травня на Хортицю з’їхались козацькі добробати.

З’їзд бійців добробатів на Хортиці, історичній Прабатьківщині — це вже традиція. Як відомо таке коло збирали козаки аби обговорити важливі та нагальні питання. На цей раз урочистий захід був присвячений 5-й річниці початку бойових дій на сході нашої країни.

Юрій Ружин зазначив, що офіційно початок бойових дій на Донбасі почався на початку квітня 2014-го. Але коло зібрали пізніше цієї дати, аби пройшли передвиборча кампанія та вибори. Аби у побратимів не виникало розмов та конфліктів на політичні теми.

На заході був присутній і Сергій Мельничук — засновник і перший командир батальйону “Айдар”. Він написав вірш присвячений добровольцям. Зазначимо, що захід пройшов за підтримки Української академії наук та під головуванням академіка УАН Андрія Авдєєнка.

В урочистостях взяли участь представники добровольчих громадських формувань, які захищали незалежність України з 2014 року. В тому числі і представники ГО “Товариство Ветеранів АТО”. Багатьох присутніх нагородили відзнакою “Захиснику Запоріжжя від сепаратизму”.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *


Про нас

Товариство ветеранів АТО  “Запоріжжя” – створене діючими, демобілізованими і комісованими (за пораненням) воїнами ЗСУ, НГУ,що приймали участь в АТО.
Товариство ветеранів АТО – є неполітичною, неприбутковою громадською організацією. Вся наша діяльність спрямована на захист ветеранів і учасників АТО та їх родин.
Зв’яжіться з нами

КОНТАКТИ

ПОДЗВОНИТИ