Наразі в СІЗО “Лефортово” утримуються 24 військовополонених моряки і щонайменше 8 політв’язнів

Наразі в СІЗО «Лефортово» утримуються 24 військовополонених моряки і щонайменше 8 політв’язнів, серед них Володимир Балух, Євген Панов, Олександр Кольченко, Микола Карпюк, Станіслав Клих, Павло Гриб, Роман Сущенко та Олексій Сізонович. Дата обміну полоненими між Україною та РФ ще узгоджується.

Невеликі передачки громадянам України сьогодні передали російський волонтер Вікторія Івлєва і кореспондент УНІАН у РФ Роман Цимбалюк. Сам факт прийому передач свідчить про те, що ці громадяни на цей момент перебувають у СІЗО «Лефортово». Їм було передано сигарети, горіхи, шоколад, домашній хліб, сир і ковбасу. При цьому в ізоляторі наголосили, що Олега Сенцова не етаповано до цього ізолятора.

Як повідомляв УНІАН, 21 серпня в московському СІЗО «Лефортово» підтвердили, що до них перевели українських політв’язнів Володимира Балуха, Станіслава Клиха, Миколу Карпюка, Олександра Кольченко і Павла Гриба. 29 серпня знайоме із ситуацією джерело повідомило УНІАН, що Сенцов етапований у Москву і знаходиться в СІЗО “Лефортово”.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *


Про нас

Товариство ветеранів АТО  “Запоріжжя” – створене діючими, демобілізованими і комісованими (за пораненням) воїнами ЗСУ, НГУ,що приймали участь в АТО.
Товариство ветеранів АТО – є неполітичною, неприбутковою громадською організацією. Вся наша діяльність спрямована на захист ветеранів і учасників АТО та їх родин.
Зв’яжіться з нами

КОНТАКТИ

ПОДЗВОНИТИ