Наша команда зустрілась з футбольною командою дніпрян “Дніпро ТЦК”.

admin28.05.20196min2940
22.05.2019 відбувся виїзний матч ветеранської футбольної команди “Січова Дружина” в місті –  Дніпро.
Наша команда зустрілась з футбольною командою дніпрян “Дніпро ТЦК”.
Кожна гра для Запорізької команди має принципове значення. Адже раз йде боротьба між командами Східного дивізіону.
 

У регіональні лізі “Схід” беруть участь 16 команд (Запорізької, Полтавської, Харківської, Дніпропетровської, Луганської та Донецької областей). Гравці команд є чоловіки, якій приймали і приймають участь в АТО.
 
А у разі перемоги команди в дивізіоні, вона виходить в фінал Футбольної Ліги Учасників АТО.
 
З самого початку матчу “Січова Дружина” підійшла до справи відповідально та стримувала наступ суперників. Але поки вдача була не на стороні нашої команди. На 9-й хвилині матчу рахунок було відкрито. Перший м’яч гри влетів у ворота Запорізької команди. Потім гра стала ще напруженішою. І вже на 22-й хвилині матчу гравець “Січової Дружини” Андрій Тягло скористався недбалістю захисників команди суперників і прицільно поклав м’яч у ворота суперників. Перший тайм закінчився з рахунком 1:1.
 
В другому таймі гравці обох команд ще завзятіше почали виборювати собі першість. На 37-й хвилині Ігор Чулісов, гравець “Січової Дружини” подвоїв перевагу. А під кінець другого тайму “Січовик” – Олександр Фролов почав буквально атакувати ворота Дніпрян. На 41-й хвилині матчу гравець пробив настільки влучно та потужно, що шансів відреагувати у воротаря ФК “Дніпро ТЦК” буквально не було. Після чого, напевно надихнувшись першим своїм голом. Олександр забив ще один на 44-й хвилині гри.
Цей матч закінчився з рахунком 4:1 на користь Запорізької команди “Січова Дружина”. Кожна переможна гра наближає нашу команду до мети – виходу до фіналу.
Бажаємо Запорізькій команді легкої вдачі та подальших перемог!  

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *


Про нас

Товариство ветеранів АТО  “Запоріжжя” – створене діючими, демобілізованими і комісованими (за пораненням) воїнами ЗСУ, НГУ,що приймали участь в АТО.
Товариство ветеранів АТО – є неполітичною, неприбутковою громадською організацією. Вся наша діяльність спрямована на захист ветеранів і учасників АТО та їх родин.
Зв’яжіться з нами

КОНТАКТИ

ПОДЗВОНИТИ