Сьогодні в Запоріжжі з’явилась вулиця Героїв 23 ОМПБ

З ініціативою перейменувати вулицю Авангардну на честь запорізького мотопіхотного батальйону до міського голови звернувся ветеран АТО, депутат міськради фракції «Солідарність» В’ячеслав Зайцев.

— 4 роки тому в Запоріжжі створений 23-й окремий мотопіхотний батальйон. Ми маємо цей підрозділ ЗСУ вшанувати.
Цікаво, що до Жовтневого перевороту ця вулиця мала назву Збройна (Оружейная). Новій назві старої вулиці бути!, — написав на своїй сторінці у Facebook народний обранець.

23-й окремий мотопіхотний батальйон «Хортиця» (23 ОМПБ, в/ч пп В0131) — формування Сухопутних військ Збройних сил України. Створений у 2014 році як 23-й батальйон територіальної оборони «Хортиця», з мешканців Запоріжжя та області. Формування підрозділу офіційно завершилося 30 квітня.

З травня 2014 року 23 ОМПБ залучений до участі в Антитерористичній операції на Сході України та продовжує виконувати бойові завдання. Бійці батальйону брали участь в оборонних та наступальних операціях ЗСУ на Маріупольському напрямку. Також підрозділ брав участь в бойових діях на території Авдіївської промзони.

Вітаю! Нарешті! Сьогодні в Запоріжжі з’явилась вулиця “Героїв 23 ОМПБ”.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *


Про нас

Товариство ветеранів АТО  “Запоріжжя” – створене діючими, демобілізованими і комісованими (за пораненням) воїнами ЗСУ, НГУ,що приймали участь в АТО.
Товариство ветеранів АТО – є неполітичною, неприбутковою громадською організацією. Вся наша діяльність спрямована на захист ветеранів і учасників АТО та їх родин.
Зв’яжіться з нами

КОНТАКТИ

ПОДЗВОНИТИ