Суд у «справі українських диверсантів» оголосить визнання Панова, отримане під тортурами – адвокат

На засіданні російського Верховного суду Криму 8 червня допитали обвинуваченого в підготовці диверсій на території Криму Євгена Панова. За словами адвоката Ольги Дінзе, Панов «заперечує свою провину в повному обсязі», повідомляє кореспондент Крим.Реаліі.

На судовому засіданні прокурор подав клопотання про оголошення показань Євгена Панова, в яких він визнавав свою провину. Захист заперечував проти цього клопотання, оскільки, за словами адвоката, Панов давав ці свідчення під тортурами і погрозами з боку співробітників ФСБ Росії і пізніше відмовився від них.

Суд не взяв до уваги доводи захисту і прийняв рішення оголосити свідчення Євгена Панова.

Оголошувати свідчення Євгена Панова суд продовжить 13 червня.

Напередодні повідомлялося, що обвинувачений в підготовці диверсій на території Криму Євген Панов відмовився від угоди з російським слідством.

У квітні 2018 року суд перейшов до розгляду по суті справи «українського диверсанта» Панова. Йому продовжили арешт на півроку, до 26 вересня.

ФСБ Росії в серпні 2016 року оголосила про затримання в включеному Криму групи «українських диверсантів», які нібито готували теракти на півострові. Затриманих деякий час утримували в московському СІЗО в Лефортово, після – повернули до Криму.

Російські спецслужби заявляють, що затримані Євген Панов і Андрій Захтєй були членами «групи диверсантів», яка нібито планувала здійснити теракти на об’єктах туристичної та соціальної інфраструктури півострова.

Влада України заперечують російські звинувачення на адресу українців і називають їх «провокацією» російських спецслужб.

Захтєй підписав досудову угоду зі слідством. У лютому його засудили до 6 років і 6 місяців колонії суворого режиму і штрафу 220 тисяч рублів (близько 105 тисяч гривень).

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *


Про нас

Товариство ветеранів АТО  “Запоріжжя” – створене діючими, демобілізованими і комісованими (за пораненням) воїнами ЗСУ, НГУ,що приймали участь в АТО.
Товариство ветеранів АТО – є неполітичною, неприбутковою громадською організацією. Вся наша діяльність спрямована на захист ветеранів і учасників АТО та їх родин.
Зв’яжіться з нами

КОНТАКТИ

ПОДЗВОНИТИ