У справі «українського диверсанта» Панова в «суді» допитали заступника начальника нафтобази і співробітника ФСБ

У «Верховному суді» Криму 24 травня 2018 року відбулося чергове судове засідання у справі обвинуваченого в підготовці диверсій на півострові громадянина України Євгена Панова.

«Суддя» Андрій Палій допитав двох свідків звинувачення.

Заступник директора нафтобази Сергій Титов заявив, що що якби був здійснений диверсійний акт, то потенційний збиток склав 5 мільярдів рублів.

Співробітник ФСБ Ігор Даньшин пояснив, що бачив Панова тільки один раз, коли той нібито добровільно пройшов з ними в УФСБ, щоб дати пояснення, навіщо він прибув до Криму.

На наступних «судових» засіданнях 30 і 31 травня планується продовжити допит свідків.

Нагадаємо, Євгена Панова звинувачують в тому, що він, за версією слідства, «планував диверсію на цивільних і військових об’єктах в Криму». У списку місць, де нібито збиралися провести диверсії – водопостачальне підприємство МУП «Переможний», російська військова частина № 46453, феодосійське управління «Чорноморнафтогаз», пороми порту «Крим» (м Керч), підрозділи Міноборони РФ в Криму. Також в обвинувальному висновку зазначено, що “диверсанти” збиралися підірвати самохідні зенітні ракетно-гарматні комплекси «Панцир-С1». Звинувачення висунуто відразу за кількома статтями КК РФ: ч. 1 ст. 30 і п. «А» ч. 2 ст. 281, ч. 3 ст. 30 і ч. 3 ст. 226.1, ч. 3 ст. 222 КК РФ.

На минулому судовому засіданні 3 травня 2018 року допитали чотирьох свідків звинувачення: двох понятих, представника МУП (комунальне підприємство) і іншого фігуранта цієї справи – Андрія Захтея.

У справі Євгена Панова були зафіксовані тортури, психологічний тиск, фальсифікація доказів, перешкоджання роботі адвокатів, порушення права на справедливий суд. Євген Панов, Андрій Захтей і інші громадяни України, які стали фігурантами справ про «диверсантів», на думку правозахисників, є жертвами політично мотивованого кримінального переслідування.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *


Про нас

Товариство ветеранів АТО  “Запоріжжя” – створене діючими, демобілізованими і комісованими (за пораненням) воїнами ЗСУ, НГУ,що приймали участь в АТО.
Товариство ветеранів АТО – є неполітичною, неприбутковою громадською організацією. Вся наша діяльність спрямована на захист ветеранів і учасників АТО та їх родин.
Зв’яжіться з нами

КОНТАКТИ

ПОДЗВОНИТИ