Запорізькі АТОвці отримають нові професії

В Запоріжжі стартував проект «Створення умов для професійної перекваліфікації учасників АТО в місті Запоріжжя».

Проект ГО «Товариства ветеранів АТО Запоріжжя»  отримав грант від канадського партнера – проекту ПРОМІС та отримав фінансування в розмірі – 20 тисяч канадських доларів.

Метою проекту є адаптація ветеранів АТО до мирного життя. Тобто надання їм нових навичок на навчанні та в майбутньому можливості працевлаштуватися. Проектом передбачено, що 40 ветеранів будуть навчатися на електрогазозварювальників. Більшість із яких гарантовано працевлаштуються.

Проект Федерації канадських муніципалітетів та Уряду Канади є партнером  Запоріжжя та має на меті розвиток малого та середнього бізнесу в місті.

  • В процесі перемовин з представниками ПРОМІСУ нами спільно з  міською владою було прийняте рішення зосередити увагу на допомозі ветеранам АТО. Ми чудово розуміємо, що ветерани, які повертаються з війни в мирне життя стикаються з численними проблемами. Багато з них не можуть повернутися на попередню роботу, на якій працювали до війни. Вважаємо, що Запоріжжя, як для прифронтового міста проблема є актуальною та дуже важливою.   – відзначив Голова ГО «Товариство ветеранів АТО Запоріжжя» Олег Коломоєць.

Реалізація проекту «Створення умов для професійної перекваліфікації учасників АТО в місті Запоріжжя» буде проходити в два етапи. Тривалість яких по три місяці. За цей час 40 колишніх АТОвців (по 20 на кожному етапі) пройдуть навчання отримають спеціальність – електрогазозварювальник.

Втілення проекту стало можливим також завдяки Запорізькому бізнесу та зусиллям Олега Афанасьєва. Завдяки Олегу Володимировичу сьогодні було відкрито виробничий цех, в якому ветерани АТО будуть проходити практичне навчання та вдосконалюватимуть свої навички та різних видах зварювального обладнання.

Завдяки проведеним нами переговорам з підприємствами міста більшість учасників проекту будуть працевлаштовані.

 

В обласному центрі зайнятості кажуть, саме ця професія назараз є однією з найзатребуваніших в місті Запоріжжя. На одного безробітного зараз припадає 8 вакансій, зарплатня яких стартує від 8-ти тисяч гривень за місяць.

Створення центру навчання для учасників АТО стало можливим завдяки спільній праці  ПРОМІСУ, Ветеранської організації, міської влади та департаменту розвитку підприємництва Запорізької міської ради.

 

Заступник міського голови Валерій Еделєв відзначив, що це перший в Україні подібний проект, що виграв такий грант. Та запевнив, що це лише перші кроки в цьому напрямку та надалі будуть реалізовуватись проекти в інших галузях, в тому числі і IT-технологіях.

Також ГО «Товариство ветеранів АТО Запоріжжя» планує і надалі запроваджувати та розвивати в Запоріжжі соціальне підприємництво, з метою забезпечення добробуту сімей ветеранів АТО. Правління організації наразі вважає цей напрямок одним з пріоритетних в своїй діяльності та переконане в підтримці міської влади.

Напрямки, спрямування та галузі будуть обиратися та визначатися залежно від запитів, які будуть надходити від самих ветеранів АТО.

Подавати заявки на участь в проекті «Створення умов для професійної перекваліфікації учасників АТО в місті Запоріжжя» можна ще протягом тижня. Бажаючих запрошуємо звертатися в офіс ГО «Товариство ветеранів АТО Запоріжжя», що знаходиться за адресою пр..Соборний, 152, офіс 215 (Зупинка транспорту пл.Пушкіна, будівля «Будинок Друку», 2-й поверх).

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *


Про нас

Товариство ветеранів АТО  “Запоріжжя” – створене діючими, демобілізованими і комісованими (за пораненням) воїнами ЗСУ, НГУ,що приймали участь в АТО.
Товариство ветеранів АТО – є неполітичною, неприбутковою громадською організацією. Вся наша діяльність спрямована на захист ветеранів і учасників АТО та їх родин.
Зв’яжіться з нами

КОНТАКТИ

ПОДЗВОНИТИ