Запорізькі бійці долучилися до флешмобу, який набирає обертів

admin06.10.20195min4250

У соцмережах ветерани АТО/ООС розміщують світлини з бойових дій з підписом #Вибачте що ми не здохли. Таким чином ветерани відповіли на слова голови Комітету ВРУ з питань соціальної політики та захисту прав ветеранів, нардепки від партії «Слуга народу», Галини Третьякової, яка розповіла журналістам АрміяInform про «інноваційний підхід у реформуванні системи соціального захисту учасників бойових дій»:

«Якщо це був контракт, і людина свідомо йшла на отримання високого грошового забезпечення, продавала свою найману силу для того, щоб захищати країну, – це був його вибір і тільки так”, – сказала вона. 

У відповідь на слова Третьякової, в соцмережах з’явилося чимало дописів від ветеранів АТО та ООС, які підтримали флешмоб “Вибачте, що ми не здохли”. Доличитись до флешмобу вирішили і запорізькі військові:

“Хочу вибачитись за те, що в 14-му році пішов захищати країну на контрактну службу та отримував величезні прибутки в розмірі 2300 грн від платників податків. Так, я заробітчанин, який проміняв мізерний прибуток в майже 10000 грн та гарну посаду на теплі окопи та величезну зарплатню. PS: бронік волонтерський, штани волонтерські, бєрці волонтерські, балаклава волонтерська і т. д. Куртку, каску та автомат видала держава. Контрактників вже тоді балували…” – написав ветеран Олександр Присяжнюк.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *


Про нас

Товариство ветеранів АТО  “Запоріжжя” – створене діючими, демобілізованими і комісованими (за пораненням) воїнами ЗСУ, НГУ,що приймали участь в АТО.
Товариство ветеранів АТО – є неполітичною, неприбутковою громадською організацією. Вся наша діяльність спрямована на захист ветеранів і учасників АТО та їх родин.
Зв’яжіться з нами

КОНТАКТИ

ПОДЗВОНИТИ