Запорізькі ветерани АТО поспілкувалися з народним депутатом та кандидатом в президенти Олександром Шевченком.

Запорізькі ветерани АТО мали нагоду поспілкуватися з народним депутатом та кандидатом в президенти Олександром Шевченком.

“Країна гідності та правди” – так називається передвиборча програма Олександра Шевченка.

Для її презентації народний депутат Олександр Леонідович Шевченко провів зустріч з ветеранами та їх рідними, в Буковелі.

Перше на що наголосив нардеп, це те що він планує вирішити проблему низьких зарплат та пенсій. Олександр Шевченко впевнений, що гасло про “багатих, які повинні ділитися з бідними” — це питання про поетапне зростання мінімальної заробітної плати до 10 тисяч гривень при відповідному зростанні економіки України.
Звернув увагу на те що, за умов відповідної державної політики яка створить сприятливий клімат для розвитку малого, середнього та великого бізнесу, будуть з’являтися нові робочі місця з гідною та конкурентною оплатою праці. Тоді українці не матимуть потреби поневірятися на чужині. Окремим питанням було забезпечення пільг ветеранам, соціальної та психологічної підтримки та реабілітації.
– Багата країна складається з багатих громадян, – каже Олександр Шевченко.

Дієвий механізм зміни президента

Окрім обговорень загальних питань розвитку України, як правової держави, багато уваги було приділено спілкуванню саме з ветеранами, учасниками бойових дій, капеланами та волонтерами. Шевченко зазначив, що вони є одною з найбільшактивних верств населення та рушійною силою захисту та розбудови держави. Оскільки ці люди ніколи не стоять осторонь та не залишаються байдужими не тільки до проблем війська та захисту країни, але й до соціальних, побутових проблем, питань реформування всіх галузей життя.
Також серед ініціатив, які планує запропонувати кандидат в президенти є — законопроект про імпічмент Президента.
Шевченко стверджує, що у разі перемоги на виборах, втілить його у життя. Адже впевнений, що країні не потрібен президент, який не виконує своїх обіцянок та не працює на добробут суспільства. Тому потрібен дієвий механізм зміни президента з чіткими процедурами та термінами.
Окрім того Олександр Шевченко зазначив, що патріотичне виховання має стати наріжним каменем не лише шкільної освіти, а й усієї роботи державних органів із молодим поколінням. У разі необхідності українці мають бути готові до мобілізації. Каже, що у випадку перемоги на виборах, планує спрямувати ресурси на створення сильної територіальної оборони.
Звичайно, дітям є з кого брати приклад, адже вони ростуть в суспільстві, де є багато живих прикладів героїзму та самопожертви задля спокою та миру в Україні.

“Проста країна”

Однією зі складових його передвиборчої програми є “Проста країна”. Тобто, спрощення ведення бізнесу, прості податки, просте розмитнення автомобілів, доступ до якісної освіти, монетизовані пільги та простий доступ до сучасної медицини. Це допоможе зокрема й ветеранам започаткувати свій бізнес, пройти якісне навчання, отримати нову професію, отримати якісні медичні послуги та швидше адаптуватися до мирного життя. Оскільки вони є одні з незахищених верств населення.
Загалом зустріч тривала близько трьох годин. Особливо приємним був той факт, що спілкування з громадянами відбувалося у неформальній обстановці, кожен з присутніх міг задати необмежену кількість питань, подискутувати та надати свої пропозиції і озвучити своє бачення розбудови ефективної та прозорої системи влади.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *


Про нас

Товариство ветеранів АТО  “Запоріжжя” – створене діючими, демобілізованими і комісованими (за пораненням) воїнами ЗСУ, НГУ,що приймали участь в АТО.
Товариство ветеранів АТО – є неполітичною, неприбутковою громадською організацією. Вся наша діяльність спрямована на захист ветеранів і учасників АТО та їх родин.
Зв’яжіться з нами

КОНТАКТИ

ПОДЗВОНИТИ