Запорізькі ветерани АТО здійснили незабутню подорож до курорту Буковель!

Запорізькі ветерани АТО здійснили незабутню подорож до відомого не тільки в Україні, а й далеко за її межами курорту Буковель! Члени ГО “Товариство Ветеранів АТО Запоріжжя” та сім’ї загиблих три дні насолоджувалися карпатськими краєвидами, вдихали свіже гірське повітря та пили чисту джерельну воду.

В перший день приїзду всі мали змогу потрапити в спа-центр та Озеро Молодості. Також відвідали розважальні центри, грали в боулінг та сходили на екскурсію Буковелем. А ввечері гостей чекала святкова програма, бо саме в ніч з 6 на 7 липня святкують одне з наймагічніших та давніх свят Івана Купала. В програмі були танці, пісні, невеличкий спектакль, а також традиційне плетіння та пускання вінків на воду та стрибки через багаття.
Другий день на найкращому курорті держави провели ще активніше.
Після сніданку ветерани піднімалися на витягах, гуляли горами та лісами. Відвідали Музей самогону.
Але основним заходом у цей день була зустріч з Народний Депутатом Олександром Шевченко, який і запросив запорожців до себе «в гості». На зустрічі обговорили проблеми ветеранів, волонтерів та капеланів і шляхи їх вирішення.
Третій день також був не менш цікавим. Група ветеранів АТО піднялися на гору Синяк, яка сягає 1665 м. над рівнем моря! А ті хто не ризикнув підійматися, обирали карпатські сувеніри та прощалися з горами до наступної зустрічі.
За дні відпочинку окрім важливої зустрічі з Олександром Шевченком, ветерани АТО мали змогу поспілкуватися в тісному колі та знайти нових друзів, а також набратися позитивних емоцій та вражень.
ГО «Товариство Ветеранів АТО Запоріжжя» дякує Олександру Шевченку за гостинність та можливість помилуватися красою карпатських гір і відчути всі принади відпочинку в Буковелі!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *


Про нас

Товариство ветеранів АТО  “Запоріжжя” – створене діючими, демобілізованими і комісованими (за пораненням) воїнами ЗСУ, НГУ,що приймали участь в АТО.
Товариство ветеранів АТО – є неполітичною, неприбутковою громадською організацією. Вся наша діяльність спрямована на захист ветеранів і учасників АТО та їх родин.
Зв’яжіться з нами

КОНТАКТИ

ПОДЗВОНИТИ