Визначна подія для запорізьких атовців.

31 травня, в Запорізькій міській раді відбулось підписання договору з ПРОМІС. Проект ветеранів АТО став переможцем конкурсу та отримає матеріальну підтримку від канадського уряду на їх реалізацію. Проект Товариства ветеранів АТО – «Створення умов для постійної перекваліфікації учасників АТО в Запоріжжі».

На проект для навчання атовців надійде більше чотирьохсот тисяч гривень.

Сьогодні на підписанні договору були присутні представники міської влади, директор Проміс, керівник проекту, голова Товариства ветеранів АТО Запоріжжя.

Метою цього проекту є: перепідготовка бійців. Після неї вони зможуть отримати нову роботу. Найближчим часом сорок ветеранів АТО відправляться на десять місяців вивчати газозварювальний фах. Це дасть можливість бійцям соціалізуватися, знайти себе у новій справі та почати нове життя.
– Робота дуже цікава, дуже багатограна, нам також до цього треба долучити учасників Ато, я власне хочу щоб вони стали більш активнішими, – Відзначив голова правління ГО “Товариство ветеранів АТО Запоріжжя” – Олег Коломоєць.

Це лише перший крок. Очевидно, що після реалізації пілотного проекту мало що зміниться, але з таких невеликих кроків вдасться прийти до кращих змін. Воїни АТО повинні відчувати себе впевнено і повноцінно, адже їм дуже непросто адаптуватися до життя після повернення з зони бойових действий.
Відзначимо, що «Партнерство для розвитку міст» (ПРОМІС) реалізується Федерацією канадських муніципалітетів за фінансової підтримки уряду Канади.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *


Про нас

Товариство ветеранів АТО  “Запоріжжя” – створене діючими, демобілізованими і комісованими (за пораненням) воїнами ЗСУ, НГУ,що приймали участь в АТО.
Товариство ветеранів АТО – є неполітичною, неприбутковою громадською організацією. Вся наша діяльність спрямована на захист ветеранів і учасників АТО та їх родин.
Зв’яжіться з нами

КОНТАКТИ

ПОДЗВОНИТИ