Раді запропонували зберегти податкові пільги, прийняті для АТО

admin01.06.20184min4450

Народним депутатам запропонували зберегти існуючі пільги по сплаті військового збору з доходів у вигляді грошового забезпечення учасників ООС (колишня АТО).

Комітет з питань податкової та митної політики рекомендує ВР прийняти за основу та в цілому відповідні законопроекти № 8349 і № 8350.

Також передбачено збереження пільг по оподаткуванню ПДВ операцій із ввезення і постачання на митній території України низки спеціальних засобів індивідуального захисту військових (бронежилети, шоломи), лікарських засобів і медичних виробів, продукції оборонного призначення на період здійснення зазначених заходів шляхом проведення операції Об’єднаних сил.

Крім того, пропонується поширити на період проведення вищевказаних заходів пільги зі сплати ввізного мита, які застосовувалися на період проведення АТО.

У той же час депутати звернули увагу на необхідність врегулювання застосування законодавчих норм, в які проектом вносяться доповнення, в період з початку здійснення заходів щодо забезпечення національної безпеки і оборони, відсічі і стримування збройної агресії РФ в Донецькій і Луганській областях і до набрання чинності внесеними до Податкового кодексізмененій.

У зв’язку з цим члени комітету запропонували передбачити в Податковому і Митному кодексах перехідні норми, якими закріплюється, що внесені зміни застосовуються, в тому числі до податкових періодів, починаючи з 1 травня 2018 року.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *


Про нас

Товариство ветеранів АТО  “Запоріжжя” – створене діючими, демобілізованими і комісованими (за пораненням) воїнами ЗСУ, НГУ,що приймали участь в АТО.
Товариство ветеранів АТО – є неполітичною, неприбутковою громадською організацією. Вся наша діяльність спрямована на захист ветеранів і учасників АТО та їх родин.
Зв’яжіться з нами

КОНТАКТИ

ПОДЗВОНИТИ