У учасників АТО буде більше пільг

У учасників АТО буде більше пільг від представників приватного бізнесу. Організація учасників АТО “Українці разом” і ряд державних організацій і приватних фірм підписали меморандум про поглиблення співпраці. В першу чергу це торкнеться розширення переліку послуг, які будуть доступні власникам картки учасника АТО. Їх видає організація ветеранам і членам сімей загиблих. По картці бесплаттно можуть надаватися певні види правової підтримки, медичних та психологічних послуг. Картка дає доступ до знижок в ряді всеукраїнських торгових мереж і спеціальним освітнім, оздоровчим програмам для учасників АТО і членів їх сімей. Для отримання картки необхідно надати ідентифікаційний код, посвідчення учасника бойових дій або інший документ, що підтверджує участь в АТО. Зараз такі карти вже є у 48 тисяч громадян.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *


Про нас

Товариство ветеранів АТО  “Запоріжжя” – створене діючими, демобілізованими і комісованими (за пораненням) воїнами ЗСУ, НГУ,що приймали участь в АТО.
Товариство ветеранів АТО – є неполітичною, неприбутковою громадською організацією. Вся наша діяльність спрямована на захист ветеранів і учасників АТО та їх родин.
Зв’яжіться з нами

КОНТАКТИ

ПОДЗВОНИТИ