Разом до перемоги – чемпіонат України з футболу серед команд Ліги учасників АТО.

admin21.08.20184min910
В цю суботу на стадіоні “Титан”, що в Заводському районі відбулась чергова гра чемпіонату України з футболу серед команд Ліги учасників АТО. Запорізька команда “Січова дружина” зустрілися з командою ГУ НП “Дніпро” з одноіменного міста. Січовики одержали першу перемогу з рахунком 1:0.
Вже з перших хвилин “Січова дружина” почала тиснути супротивника по флангах. Під кінець першого тайму явно відчувалась перевага Запорожців, було багато небезпечних моментів біля воріт Дніпрян.
Один з проходів по флангу мало не завершився голом, м’яч потрапив в штангу. На початку другого тайму флангові атаки з переходом в центр стали більш наполегливими. Після пари замін та тактичних перестановок Січовики активно пішли в наступ і забили вирішальний гол. Його автором став нападник Дмитро Третьяков.
Гравці запорізької команди відчули смак перемоги та обіцяють надалі радувати вболівальників гарною грою та гідно представляти ветеранське товариство Запоріжжя.
Вітаємо команду “Січова дружина” з омріяною перемогою!