Турнір Риболовля

admin10.10.20188min3990

Підтримуючи добрі традиції громадська організація “Товариство ветеранів АТО Запоріжжя” спільно з благодійним фондом “Життя України” газетою “Рибальський вісник” 6 жовтня 2018р. провели третій риболовний турнір «Рибальські ігри патріотів-2018» – рибальські змагання для воїнів, ветеранів АТО та волонтерів!

Змагання проходили на мальовничому ставку «Новоіванівський» (с. Новоіванівка, Оріхівський р-н. Запорізька обл.) з різноманітним ландшафтом та умовами ловлі. Хтось вправлявсь в поплавочній ловлі а хтось в ловлі спінінгом, а хтось просто у спогляданні краси осінньої природи, тим більше сонячна та тепла погода цьому сприяла.

партнеру змагань – 55 ОаБР ЗСУ та її командиру Ігору Васильовичу Правому всі присутні насолодилися ще й смачним обідом. А завдяки, магазину «Рыбацкая лавка» та генеральному спонсору – виробнику литого посуду компанії «Силумин» переможці отримали коштовні подарунки та грамоти.

Основною метою турніру є створення умов для гуртування, спілкування та створення приязної атмосфери між учасниками змагань та членами їх родин. Така атмосфера покращує писихологічний стан, сприяє адаптації та відновленню учасників бойових дій та їх рідних. Як відомо риболовля це одне з найдавніших та традиційних занять наших предків і до того ж один з найефективніших способів набути душевної гармонії та рівноваги.

Цього разу ігри відбулися завдяки безпосередній підтримці та участі в організації депутата Запорізької міської ради та голови громадської організації «Товариство Ветеранів АТО Запоріжжя» Коломойця Олега Олександровича, депутата обласної ради Лупіноса Віталія Юрійовича а також віце-президента Спілки Вірмен Запорізької області Акопяна Рудольфа Володимировича.

Висоловлюємо щиру вдячність організаторам, спонсорам, партнерам та звісно учасникам змагань! Отже стежте за нашими оголошеннями та долучайтеся до заходів, в нас по переду ще багато цікавого.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *


Про нас

Товариство ветеранів АТО  “Запоріжжя” – створене діючими, демобілізованими і комісованими (за пораненням) воїнами ЗСУ, НГУ,що приймали участь в АТО.
Товариство ветеранів АТО – є неполітичною, неприбутковою громадською організацією. Вся наша діяльність спрямована на захист ветеранів і учасників АТО та їх родин.
Зв’яжіться з нами

КОНТАКТИ

ПОДЗВОНИТИ