• ТОВАРИСТВО ВЕТЕРАНІВ АТО ЗАПОРІЖЖЯ

  тел. 0982454433 email: tov-zp@ukr.net

  Голові Громадської Організації «ТОВАРИСТВО ВЕТЕРАНІВ АТО ЗАПОРІЖЖЯ»

                                                                                Коломойцю О.О.

      ЗАЯВА про вступ до складу членів ГО «ТОВАРИСТВО ВЕТЕРАНІВ АТО ЗАПОРІЖЖЯ»

 • Прошу прийняти мене до складу членів Громадської Організації «ТОВАРИСТВО ВЕТЕРАНІВ АТО ЗАПОРІЖЖЯ». «Я даю згоду на обробку моїх даних співробітниками ГО «ТОВАРИСТВО ВЕТЕРАНІВ АТО ЗАПОРІЖЖЯ» згідно Закону України «Про захист персональних даних» * Заповнюючи цю форму, заявник повністю розуміє, що вся надана інформація про Заявника або Представників Заявника за дорученням, є персональними даними, тобто даними, які використовуються для ідентифікації такого Заявника чи Представників Заявника. Заявник та Представники Заявника за дорученням, погоджуються з тим, що такі дані зберігаються у Представників Товариства для подальшого використання відповідно до низки статей Господарського кодексу України та для реалізації ділових відносин між сторонами. Персональні дані Заявника та Представників Заявника захищаються Конституцією України та Законом України «Про захист персональних даних» № 2297-VI від 01.06.2010р. Права Заявника та Представників Заявника за дорученням регламентуються ст.8 Закону України «Про захист даних». Підпис на цьому документі Заявника або Представників Заявника за персональним дорученням означає однозначну згоду з вищевикладеним і підтвердженням того, що Заявник та Представники Заявника ознайомлені зі змістом ст.8 Закону України «Про захист персональних даних» № 2297-VI від 01.06.2010р. Додається 1 фотокартка 3х4
 • АНКЕТА
 • Accepted file types: jpg, gif, png.
 • This field is for validation purposes and should be left unchanged.

Про нас

Товариство ветеранів АТО  “Запоріжжя” – створене діючими, демобілізованими і комісованими (за пораненням) воїнами ЗСУ, НГУ,що приймали участь в АТО.
Товариство ветеранів АТО – є неполітичною, неприбутковою громадською організацією. Вся наша діяльність спрямована на захист ветеранів і учасників АТО та їх родин.
Зв’яжіться з нами

КОНТАКТИ

ПОДЗВОНИТИ