Членам сімей загиблих воїнів будуть виділені земельні ділянки під індивідуальне житлове будівництво в межах міста Запоріжжя

Сьогодні, 27 червня, вперше на сесії Запорізької міської ради, за ініціативи земельної комісії та за активної позиції “Товариства Ветеранів АТО Запоріжжя”, буде винесено питання з надання земельних ділянок сім’ям загиблих ветеранів АТО. Членам сімей загиблих воїнів будуть виділені земельні ділянки під індивідуальне житлове будівництво в межах міста Запоріжжя в районі військового містечка.

Це стало можливим завдяки багаторічні злагодженій співпраці й порозумінню членів комісії та представників громади. Незважаючи на різну партійну приналежність членів комісії та певні розбіжності, з рештою, всі її представники виявилися свідомими громадянами та патріотами.

Відповідно до статті 12 (пункт 14) Закону України «Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту» учасникам бойових дій надаються, серед інших, такі пільги: першочергове відведення земельних ділянок для індивідуального житлового будівництва, садівництва і городництва.

Сподіваємося депутати дотримаються закону і одностайно підтримають дану ініціативу!

Та на ділі продемонструють свою послідовність та відповідальність. І ми й надалі будемо продовжувати цю роботу та забезпечувати земельними ділянками ветеранів АТО.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *


Про нас

Товариство ветеранів АТО  “Запоріжжя” – створене діючими, демобілізованими і комісованими (за пораненням) воїнами ЗСУ, НГУ,що приймали участь в АТО.
Товариство ветеранів АТО – є неполітичною, неприбутковою громадською організацією. Вся наша діяльність спрямована на захист ветеранів і учасників АТО та їх родин.
Зв’яжіться з нами

КОНТАКТИ

ПОДЗВОНИТИ